Vilniaus žaluma
Naujienos - pasiūlymaiApie musDekoratyviniai augalai ir daugiametės gėlėsŽemės mišiniaiPaslaugosGalerijaKontaktaiApie mus

 

       

        UAB „Vilniaus žaluma“ nuo pat jos įkūrimo 1979 m. buvo vienintelė Vilniaus miesto apželdinimo įmonė, kurios paskirtis - kurti ir puoselėti žaliąjį Vilnių. Ne viena darbuotojų karta pajuto ir įprasmino augalo ir žmogaus ryšį bei paliko savo pėdsaką, sodindama medžius.

 

     Iki nepriklausomybės atkūrimo įmonė įrengė ne vieną miesto parką, apželdino tuomet statomus naujus Fabijoniškių, Karoliniškių, Viršuliškių, Pašilaičių miesto gyvenamuosius rajonus, apsodino vienišus šlaitus spygliuočiais, tvarkė aplinką, įrengė takus pėstiesiems, gėlynus, vejas. Yra tekę dirbti ir už Respublikos ribų, apželdinant Lietuvos ambasadą Maskvoje ir Tautų draugystės parką Uljanovske.

     Tradicijas tęsiame toliau. Pasikeitus laikams, patys auginame daugelį dekoratyvinių sumedėjusių augalų ir daugiametes gėles. Nuolat domimės naujienomis ir norėdami patenkinti vis didėjančius klientų poreikius bei smalsumą, stengiamės plėsti turimą asortimentą, jį atnaujinti naujomis augalų rūšimis ir veislėmis.

      Mūsų veiklos kryptys:

  • sumedėjusių ir žolinių augalų auginimas ir prekyba;

  • teritorijų apželdinimas, augalų formavimas, aplinkos tvarkymas;

  • žemės mišinių gamyba ir prekyba.

 


Naujienos - pasiūlymaiApie musDekoratyviniai augalai ir daugiametės gėlėsŽemės mišiniaiPaslaugosGalerijaKontaktai